KONST / Litografier / Litografi 9489393

nr 948 9393

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), (ej numrerad), subject: 26x21,

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 mars 2015
kl 20:24:49

12/3 18:30:22 1      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson